środa, 11 maja 2011

Sopot Melody Day - STAL (M83) w PapryKA Sopot 19.05 + After Boro :)Jako ze Sopot Melody Day to znajomi a na dodatek organizuja zajebiste koncerty w trojmiescie to spodziewajcie sie na tym blogu wielu imprez i koncertow z pod tego szyldu ajjjj. Do rzeczy opis koncertu i info :

Sopot Melody Day z dumą zapowiada koncert STAL, projektu założonego przez Pierre'a Maulina (basisty i gitarzysty M83), czyli członka jednego z najważniejszych obecnie francuskich zespołów alternatywnych. Po tak wybitnym muzykau można spodziewać się występu pełnego emocji i niezwykłych dźwięków, na którym będzie nam dane usłyszeć mistrzowski kolaż shoegaze'u oraz elektroniki. Więcej informacji o Sopot Melody Day tutaj: http://www....facebook.com/melody.day.sopot


STAL

Grając trasę koncertową po całym świecie, przy okazji promocji piątego albumu M83 ("Saturdays = Youth"), gitarzysta Pierre Maulini zdecydowali się stworzyć zupełnie nowy projekt. STAL wypracowało swoje brzmienie w Irlandii wraz z Partickiem Walshem (inżynierem dźwięku M83, Royskopp czy też Mylo), a swoje pierwsze utwory nagrali w 2010 roku z nikim innym, jak Benjaminem Feuillade (Rita Mitsouko). Muzyka tria doskonale łącząca zimne i nowoczesne dźwięki syntezatorów z podnoszącymi na duchu melodiami, wywiera na żywo wielkie wrażenie. Ich pełne rozmachu brzmienie posiada w sobie elementy ambientu, nie tracąc przy tym energii alternatywnego rocka. Koncerty STAL to zjawisko, którego nie można przeoczyć.

bilety: 20 zł w przedsprzedaży / 25 zł w dniu koncertu


Po koncercie zagram dla was mieszanke wybuchowa rocka, reggae, funky, world music, indie wiec nie spieprzejcie do chaty rozniesmy ta bude :)))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz