poniedziałek, 9 maja 2011

Koncert zespołu AIODINE - Teatr w Oknie, Gdańsk, ul. Długa 50/51 - 12.05


Tego bandu jeszcze nie slyszalem ale chetnie sprawdze co to gdyz duza czesc znajomych mocno chwali. Opis jak zawsze ukradziony :))) :


Trójmiejska formacja aiodine oczarowuje publiczność muzyką elektroniczną z wyraźnym wpływem prawdziwie rockowego charakteru. Brzmienie aiodine oscyluje pomiędzy onirycznymi dźwiękami przywodzącymi na myśl skandynawską scenę alternatywną, ambientowym pulsem znanym np. z dokonań Autechre i mocno zaakcentowanym, głębokim dodatkiem gitary basowej, nadającej składowi charakteru energetyzującego wulkanu.
Liveact aiodine jest oryginalną fuzją inteligentnie połamanych beatów, urzekającego wokalu Kacpra Graczyka i miękkiego, choć zdecydowanego uderzenia basu Julka Kapki.

Około godzinny set aiodine powstał jako pokłosie pracy w studio i sali prób. To podróż, w którą wyruszamy nie pytani o zdanie; aiodine porywa swoją publiczność w nieznane, emocjonalne meandry. Każdy, kto ceni sobie niezapomniane wrażenia, powinien dać się porwać.

Koncert zaczyna się o godzinie 19:00
Koncert odbywa się wewnątrz TwO.
Bilety:
10 zł - normalny
5 zł - ulgowy (uczniowie, studenci, dzieci do lat 12, bilet grupowy: od 4 osób)
ZAPRASZAMY!

1 komentarz:

  1. hehehe, no pewnie, chłopacy są najlepsi na świecie:> a opis mojego autorstwa, hłe hłe :> mam nadzieję że wpadniesz w czwartek!

    OdpowiedzUsuń