wtorek, 25 października 2011

Żywa Środa: Koncert Ląd Morze Ląd + Psyhodelic Jam Session - Papryka 26.10Następna całkiem mega środa. Gentleman został odwołany, ale w zamian zagra formacja Ląd Morze Ląd. Pierwszy set to normalny koncert, a drugi to improwizacja w psychodelicznym klimacie, może jakieś coery, się okaże, tak czy siak warto, gdyż formacja koncertuje bardzo rzadko. Dodatkowo na scenie pojawi się Michał Goran Miegońi znany z Kiev office

Ląd Morze Ląd :


... Powstały w 2010 roku zespół wywodzi się z formacji Kolonia, obecnej na scenie gdyńskiej od 3 lat. Liderem zespołu jest gitarzysta, wokalista i tekściarz Arek Bieszke (Karol Schwarz All Stars, Marla Cinger). Skład uzupełniają: Piotr Hopcia, basista grający również w formacji C4030, oraz Krzysztof Wroński, znany między innymi z grupy Kiev Office.

Ląd Morze Ląd porusza się w klimatach muzyki alternatywnej, shoegaze'u i post rocka. Zespół łączy piękne melodie z agresywnym brzmieniem gitary i rockową energią. Wśród inspiracji muzycy wymieniają m.in. Modest Mouse, Ściankę, Deerhuntera, A Place to Bury Strangers.

Zadebiutowali na festiwalu ‘Seven Festival 2010’ w Węgorzewie, a ich pierwszy singiel ‘Podstawy Matematyki’ został umieszczony na albumie ‘Gdynia w Stereo’ (Bliza Records)


Zapraszamy !!

"Żywe Środy" jest serią żywych imprez granych przez kolektyw muzyków pomorskiej sceny muzycznej. Spotykamy się co środę w sopockim klubie "Papryka" od 2005 roku, gdzie z imprezy na imprezę przyciągamy do siebie coraz więcej znamienitych muzyków nie tylko z Pomorza.


W naszych improwizacjach oscylujemy w różnych stylach: Funk, Acid-Jazz, Breakbeat, Reggae, Jazz, Rock, Punk, Elektronika, Ambient, pojawiają się też czasem improwizowane wersje znanych kawałków.

Nasze imprezy często kończą się późną nocą, latem czasem nawet nad ranem. Jeśli nie miałaś/eś okazji przeżyć naszej imprezy, to tym bardziej serdecznie zapraszamy. Zapraszamy tez muzyków do wspólnego grania.

Support & After: Boro
Wizuale: Jungs Visuals

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz