środa, 12 października 2011

SETTING THE WOODS ON FIRE + KEIRA IS YOU + ROCKOWY AFTER BORO


26 listopada w ramach wspólnej trasy koncertowej w klubie Desdemona wystąpią dwa zespoły: Setting the Woods on Fire i Keira Is You. Zapowiada się bardzo mocne uderzenie. Po koncertach rockowy after zagra Dj Boro

start : 20:00
wjazd : 15pln / 5pln sam after

... SETTING THE WOODS ON FIRE

Post hardcorowe trio z Warszawy znane z porywających występów na żywo. Muzycy STWOF jak mało kto łączą w jedno perfekcyjną technikę, nowoczesne brzmienie i autentyczne emocje. Grali na festiwalach (Opener, Jarocin), a także u boku Cancer Bats (CAN), Vera Cruz (Fr), Wooden Shjips (US...A), Adorno & Eric Ayotte (POR,USA). Drugie wydawnictwo STWOF, sygnowana przez amerykańsko brytyjski label Engineer Records Epka "Ruins" zbiera świetne recenzje.

http://www.myspace.com/settingthewoodsonfire

KEIRA IS YOU

Pochodzą ze Śląska. Tylko w tym roku zagrali już kilkadziesiąt koncertów w całej Europie. Promują drugie już wydawnictwo, EPkę "One of those things that you do once in a lifetime and hopefully learn a lesson from", która została zarejestrowana, zmiksowana i wyprodukowana w Szwecji przez Magnusa Lindberga (Cult of Luna).
Jak pisze polski wydawca, muzycy Keira Is You "tworzą post-rockowe pejzaże, ale wpisują je w piosenkowe formy. Zimny klimat new-wave łączą z emocjonalnym romantyzmem melodii. Grają na kontrastach, ale nie szarżują. Ta muzyka ma swój charakter, mimo że może nasuwać rożne skojarzenia: od The Cure przez Placebo po The Appleseed Cast. Z założenia nie przypomina żadnego zespołu z Polski."
Nowa płyta ukazała się w Europie i w Japonii.

http://www.myspace.com/keiraisyou

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz