poniedziałek, 18 lipca 2011

Sopot Melody Day - Hatifnats w PapryKA + after Jacques S. 21.07Niewiele osób o tym wie, ale Hatifnats miało być jednym z pierwszych zespołów, który miał wystąpić w ramach Sopot Melody Day. Niestety, wówczas grupa odwołała swój występ. Po roku przerwy, wraz z nowym perkusistą i nową energią, Hatifnats wracają, grając swój pierwszy koncert w nowym składzie właśnie w Sopocie!

Hatifnats

Hatifnats - trio powstałe pod koniec 2006 roku na ulicy Chłodnej w Warszawie. Ich debiutancki krążek "Before It... Is Too Late" ukazał się w 2009 roku spotykając się z niezwykle ciepłym przyjęciem słuchaczy i krytyków. Jedna z ich piosenek znalazła się na wydawnictwie Polskiego Radia - Polski Top Wszech Czasów. Muzyka zespołu gościła również na wielu wydawnictwach audycji Offensywa Piotra Stelmacha. Hatifnats mają na koncie występy na festiwalach: Off Festiwal, Opener i Jarocin.

Hatifnats to ciepłe, tajemnicze i niezwykle barwne kompozycje, o których wyjątkowości decydują przestrzenne dźwięki gitar, ekspresyjna gra sekcji rytmicznej i wysoki melodyjny głos. Po roku przerwy zespół powraca do życia.

After: Jacques S. - Na początku był Jacques i posiadał Groove. Z niego narodził się Groove ponad wszystkie inne. Pewnego dnia, energicznie rzucając na ziemię swoje wszystkie płyty - 'Żak' stanowczo oświadczył : 'Niech stanie się House !' Nieważne gdzie mieszkacie i skąd pochodzicie :
- Jacques zawsze zaprasza Was do swego "domu".

bilety: 15 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz